Kup BiH

Posušje srušilo Slogu u sudačkoj nadoknadi

posusje sloga

Domaći nogometaši do pobjede su došli u četvrtoj minuti sudačke nadoknade

U prvoj četvrtfinalnoj utakmici nogometnog Kupa BiH Posušje je upisalo domaću pobjedu nad Slogom 3:2.

Luka Božičković u 17. minuti utakmice doveo je Slogu u vodstvo, a to je ujedno bila jedina ozbiljnija prilika u prvom poluvremenu.

Posušje je izjednačilo u 61. minuti preko Karlo Kamenara iz prve ozbiljnije prilike pred golom gostiju, a do potpunog preokreta domaći su došli četiri minute kasnije preko Leonarda Petrovića.

Sloga se vratila u igru u 70. minuti kada je za 2:2 pogodio Dejan Vidić nakon pogreške vratara Posušja koji je prilikom ispucavanja poklonio loptu gostima.

Domaći nogometaši do pobjede su došli u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Nakon udarca iz kuta lopta je došla na rub kaznenog udarca odakle Andro Babić topovskim udarcem pogađa za konačnih 3:2.

Ranije danas Zrinjski je u Bihaću pobijedio Jedinstvo 1:0, dok od 18.30 u Banjaluci igraju Borac – Sarajevo.

Utakmica Široki Brijeg – Velež igrat će se 6. ožujka.