Premijer liga BiH: Sarajevo protiv Čelika slavilo nakon preokreta (VIDEO)

fk sarajevo

Željezničar je stigao i druge pobjede u proljetnom dijelu sezone. S minimalnih 1:0 slavili su u Mostaru kod Veleža.

Trenutak odluke dogodio se u 60. minuti kada je Bekrić pogodio s bijele tačke za minimalno slavlje plavih.

Inače, domaćin je najbolju priliku imao u 35. minuti kada je Alikadić izbio sam pred Kjosevskim, ali golman Željezničara je to sjajno obranio.

Milomir Odović debitirao je pobjedom na klupi Olimpica koji je kao domaćin slavio 3:0 protiv Borca. Vukovi su poveli u 29. minuti kada je Muharemović pogodio nakon greške Ružića.

Gosti su 55. minuti ostali s igračem manje nakon isključenja Raspudića, a domaćin je to kaznio u goloviam Anđušić u 70. i Uzelca u 86. minuti

Drina je golom Ćulibrka iz 42. minute povela protiv Slavije, ali gostima je bod (1:1. donio Pušara u 88. minuti.

Na utakmicama Mladosti i Viteza te Travnika (Čurić pogodio prečku iz penala u 85. minuti) i Rudara mreže su mirovale.

U posljednjoj današnjoj utakmici nogometaši Sarajeva su na Koševu slavili protiv Čelika rezultatom 2:1.

Čelik je prvi došao do vodstva kada je u 57. minuti Marin Popović odbijenu loptu pospremio u mrežu Sarajeva za 1:0.

Sarajevo je do izjednačenja stiglo u 68. minuti kada je pogodio Leon Benko, koji je ušao tek na početku nastavka.

Pobjedu bordo timu osigurao je Harba u 93. minuti.