Francuska

Promašaj napadača PSG-a obišao svijet (VIDEO)

psg3333

Činilo se da je pogodak neizbježan, no tada se dogodio neočekivan obrat

Nogometaši PSG-a propustili su prvu od devet prilika za potvrdu osvajanja naslova prvaka Francuske nakon što su na svom Parku prinčeva odigrali 2-2 (1-2) sa Strasbourgom.

I krenulo je prema planu kada je Choupo-Moting u 13. minuti doveo domaće u vodstvo, no Nuno Da Costa (26) i Goncalves (38) su do poluvremena preokrenuli, a između dva gostujuća gola Choupo-Moting je napravio nevjerovatnu stvar.

Naime, Christopher Nkunku dobio je sjajnu loptu u prostor, sjurio se u šesnaesterac i prebacio gostujućeg golmana Selsa. Činilo se da je pogodak neizbježan, no tada se dogodio neočekivan obrat – loptu je s gol-linije ‘očistio’ njegov saigrač Choupo-Moting!

Napadač PSG-a je ničim izazvan odlučio dodirnuti loptu umjesto da je jednostavno propusti u mrežu. U šoku i nevjerici, ponadao se da je lopta možda ipak prešla liniju, ali ‘gol-tehnologija’ pokazala je da pogotka nema.

Unatoč stalnom pritisku u nastavku PSG je uspio tek poravnati preko Kehrera (82).