Argentinka Morella De Las Heras optužila je argentinskog nogometaša Jonatana Cristalda za fizički napad. Do tučnjave između Morelle i 30-godišnjeg bivšeg argentinskog reprezentativca došlo je u nedjelju ujutro.
Morella tvrdi da ju je Cristaldo iz čista mira udario šakom u glavu, da ju je nakon toga vukao po podu kuhinje dok je vrištala i tražila pomoć.

Prijavila ga je policija, ali se odlučila obratiti i javnosti putem društvenih mreža.
Morella De Las Heras, quién acaba de denunciar a Jonatan Cristaldo por violencia de género. Adjunto las pruebas. La foto es de la denuncia que de hizo pública, el video es anterior. pic.twitter.com/6pQODzbc1n
— Leticia Andregnette (@Letty_rc) November 28, 2019
— Leticia Andregnette (@Letty_rc) November 28, 2019
Cristaldo nije pritvoren, ali je do suđenja dobio zabranu približavanja Morelli na 300 metara.
Trenutno nastupa za argentinski Racing, a ranije je igrao za Metalist iz Harkiva, Bolognu, Velez Sarsfield, Palmeiras, Cruz Azul i Monterrey. Za argentinsku reprezentaciju je odigrao jednu utakmicu prije osam godina u 2:1 porazu od Poljske.
