PSG i Benfica osminu finala Lige prvaka otvorili minimalnim pobjedama

ibrahimovic

Odigrane su prve dvije utakmice osmine finala Lige prvaka. Prvi gol u nogometnoj Ligi prvaka u 2016. godini zabio je Zlatan Ibrahimović.

Zlatan je golom u 39. minutu doveo PSG u vodstvo, iz slobodnog udarca. Pucao je jako, lopta se odbila od živog zida i prevarila Courtoisa za vodstvo Parižana u prvoj utakmici osmine finala 1:0.

No, do kraja poluvremena Chelsea je izjednačio. U 45. minutu utakmice pogodio je Mikel, igrač od kojeg se lopta odbila u gol kada je Ibrahimović pogodio iz slobodnjaka.

Asmir Begović sjedio je na klupi tima iz Londona. Prvi dio obilježila je i fantastična dobrana golmana PSG-a Trappa…

Ipak, u 78. minutu PSG je došao do novog gola i minimalne pobjede u prvoj utakmici od 2:1. Pogodio je Edinson Cavani…

Pored susreta u Parizu, Benfica i Zenit igrali su svoj prvi susret osmine finala u Lisabonu. Benfica je do pobjede od 1:0 došla u 91. minutu utakmice golom Jonasa. Gosti su susret završili s 10 igrača. Criscito je zaradio drugi žuti karton u 90. minutu. U srijedu su na programu još dvije utakmice osmine finala. Roma na Olimpicu dočekuje Real Madrid, a Gent je domaćin Wolfsburgu.