PSG pregazio Bordeaux, Neymar zabio golčinu (VIDEO)

neymar

Fudbaleri PSG-a ubjedljivo su pobijedili ekipu Bordeaux u meču osmog kola francuskog šampionata – 6:2 (5:1).

Izabranici Unai Emery već poslije 20 minuta igre imali su prednost od tri gola, da bi odlaska na odmor postigli još dva.

‘Sveci’ su poveli golom Neymara, koji je iz slobodnjaka, sa oko 30ak metara zatresao mrežu protivnika.

Sedam minuta kanije, Neymar je asistirao Cavaniju poslavši mu sjajan pas za 2:0.

Treći gol postigao je Meunier u 21. minutu, a Bordeaux je uspeo da smanji rezultat golom Sankharea u 31. minutu.

Međutim, Neymar u 40. minutu postiže gol iz penala, pošto je jedan fudbaler Bordeauxa igrao ukom u šesnestercu, a Brazila je bio precizan s bijele tačke.

Samo pet minuta kasnije, poslije kontre Parižani preko Draxlera na asistenciju Mbappea postižu peti gol.

To je bio konačan rezulat prvog poluvremena, da bi u nastavku meča Mbappe se upisao u listu strijelaca u 58. minutu, a Malcom iz penala smanjuje predost iz penala i postavlja konačnih 6:2.v