banjalučani se naljutili

Pukla bruka u Antaliji, Mešanović maestralno zabio protiv Borca

mesanovic-jasmin-borac

Fudbaleri slovenačkog Maribora i banjalučkog Borca odigrali su danas samo pola prijateljske utakmice na pripremama u Antaliji.

Maribor je u prvom poluvremenu razbio Banjalučane, postigao je četiri gola, a od ta četiri gola jedan je bio prava majstorija bh. internacionalca Jasmina Mešanovića u 16. minutu susreta.

Drugo poluvrijeme se nije ni igralo! Kako tvrde iz Maribora na svojoj stranici, Borac je odbio odigrati drugo poluvrijeme jer su bili nezadovoljni sastavom u kakvom je igrao Maribor.

Dogovor je bio da igraju drugi sastavi. Pa iako Maribor nije ponovio sastav koji je igrao protiv Spartaka, to se nije svidjelo Banjalučanima, te je ekipa Darka Vojvodića napustila teren.

Pogledajte majstoriju Jasmina Mešanovića sa tog susreta za vodstvo Slovenaca od 2:0… (na snimci od 32:00)…