Izrevoltirani

Reakcije Senijada Ibričića i Renana Oliveire nakon utakmice na Koševu

fk sarajevo

Fudbalski klub Sarajevo eliminisan je sinoć iz Kupa Bosne i Hercegovine nakon što su igrači i stručni štab Bordo tima izrevoltirani sudijskim nadoknadama odlučili napustiti meč na početku sudijske nadoknade drugog poluvremena.

Rezultat pri prekidu bio je 1:2, a Sarajevo je imalo i igrača manje zbog crvenog kartona koji je dobio napadač Renan Oliveira u 63. minuti, samo šest minuta nakon što je ušao u igru.

Igrači i navijači Sarajeva bili su nezadovoljni sudijskom lakrdijom u režiji Matea Muse na sinoćnjoj utakmici, a situacija je kulminirala u produžetku kada je Musa dosudio nepostojeći prekršaj, nakon čega je klupa Bordo tima odlučila prekinuti meč.

Nakon utakmice, sportski direktor Senijad Ibričić i isključeni Oliveira reagovali su na društvenim mrežama, izražavajući svoje nezadovoljstvo događajima na terenu.

Senijad Ibričić podijelio je na svojoj Instagram priči fotografiju sa službenog profila FK Sarajevo.