Real se ponovo okliznuo, nije pobijedio ni Eibara

gareth-bale_b37ec2b

Nogometaši madridskog Reala izgubili su vodeću poziciju u španjolskom prvenstvu nakon što su u 7. kolu na svom Santiago Bernabeu odigrali samo 1-1 (1-1) protiv osrednjeg Eibara.

Gosti iz Baskije su poveli preko Frana Rica u 6. minuti, a iako je Real vrlo brzo izjednačio golom Balea u 17. minuti, rezultat se u posljednjih 75 minuta više nije mijenjao.

Real sada ima 15 bodova, ako i njegov gradski suparnik Atletico koji je ranije u nedjelju kao gost svladao Valenciju sa 2-0 (0-0) golovima Grizemanna (63) i Gameira (90+2). Atletico je trenutačno na vrhu jer ima bolju razliku pogodaka od Reala.

Treća Sevilla ima samo bod manje od madridskog dvojca, dok četvrta Barcelona ima 13 bodova uoči svog dvoboja protiv Celte u Vigu kasnije tijekom nedjelje. U slučaju pobjede katalonski klub će zasjesti na vrh.