Premijer liga BiH

Remi Veleža i Tuzle City u Vrapčićima

velez tuzla

Velež je imao inicijativu, ali do kraja nije uspio postići pobjedonosni pogodak

U utakmici 6. kola Premijer lige BiH Velež je na domaćem terenu remizirao protiv Tuzla Citya rezultatom 1:1.

Prvi pogodak vidjeli smo već u 8. minuti meča. Radović je centrirao, a Cvijanović glavom pogađa za vodstvo Veleža.

U 15. i 17. vidjeli smo dvije dobre šanse domaćih, ali oba puta bez prave završnice.

Prvu veću priliku Tuzla je imala u 37. minuti kada je Ubiparip šutirao glavom nakon kornera, ali lopta odlazi kraj stative.

Sljedeću dobru priliku gledali smo u 54. minuti, ponovo je priprejetila Tuzla, ali ovoga puta je neprecizan bio Barišić.

Samo minut kasnije gosti stižu do izjednačenja, Nukić je asistirao, a pogodak postigao Džafić.

U nastavku utakmice Velež je većinu vremena imao inicijativu, ali nije uspio stići do još jednog pogotka.