serija a

Ronaldo se povrijedio u meču protiv Lazija, upitan je dolazak na Poljud

cristiano-ronaldo (1)

Napadač Juventusa Cristiano Ronaldo ozlijedio je članak u susretu protiv Lazija u Rimu.

Portugalski nogometaš bio je primoran napustiti teren u 76. minuti kada ga je zamijenio Argentinac Paulo Dybala. Ronaldo je iz igre izašao s bolnom grimasom, a na klupi mu je odmah stavljena ledena obloga.

Još uvijek nije poznata ozbiljnost Cristianove ozljede i hoće li zbog nje morati mirovati.

Ronaldov nastup sada je upitan u dresu Portugala protiv Hrvatska, u Ligi nacija, koji se igra na Poljudu 17. novembra, odnosno za devet dana.

Prije toga Portugalci igraju prijateljsku utakmicu protiv Andore i utakmicu Lige nacija protiv Francuske.

Susret na stadionu Olimpico završio je rezultatom 1:1. Ronaldo je u 15. minuti doveo Juventus u vodstvo, dok je Felipe Caicedo izjednačio u 95. minuti.