Rudar, Travnik i Drina napravili još jedan korak ka ispadanju

Navijači Veležu i novom treneru poručili: Za opstanak u ligi

Završene su još tri utakmice 23. kola BH Telecom Premijer lige. Vitez je kao domaćin savladao Zvorničku Drinu s 4:0, dok je Radnik u Bijeljini bio bolji od Travnika s 2:0.

Golove za Vitez postigli su Livančić (52. i 90. minuta), Jurić (56.) i Mrkaić (65.). Radnik je do pobjede protiv Travnika došao golovima Memišević (58.) i Obradovića (70.). Travnik je od 64. minute igrao s igračem manje nakon isključenja Zajmovića.

Rudar i Čelik remizirali su u Prijedoru, završilo je bez golova, 0:0.

Utakmica između Veleža i Slobode prekinuta je u 67. minutu, pri rezultatu 1:1, zbog ubacivanja pirotehničkih sredstava na travnjak od strane navijača Veleža.

Prekid je trajao oko 20 minuta, a delegat susreta je zatražio da se tribina s Veležovim navijačima isprazni, prije nego meč bude nastavljen. Velež je u vodstvo došao golom Haurdića u 10. minutu, da bi Kostić poravnao rezultat u 41. minutu.