duel u bijeljini

Sarajevo i Radnik remizirali u Bijeljini (VIDEO)

remi-protiv-fk-radnik-u-bijeljini

Drugo poluvrijeme je počelo pogotkom Sarajeva, odnosno autogolom Simonovića

Danas je odigran susret 16. kola BHT Premijer lige između Radnika i Sarajeva, te je završen rezultatom 1:1

Radnik i Sarajevo su odigrali meč bez mnogo prilika, te su bili ravnopravni rivali tokom čitavog meča.

U prvom poluvremenu najbolju priliku je imao Maksimović za domaćine u 14. minuti kada je bio neprecizan. Za goste su nakon kontre šansu imali Tatar i Šerbečić u 43. minuti meča.

Drugo poluvrijeme je počelo pogotkom Sarajeva, odnosno autogolom Simonovića. Nakon toga se Radnik fokusirao na ofanzivu, a nagrada za napade je stigla u 81. minuti kada je Bradonjić pogodio za izjednačenje na asistenciju Đurića. Sarajevo je imalo još jednu dobru priliku ali je golman gostiju Bilobrk vrhovima prstiju odbranio šut Stanojevića

Sarajevo će nakon ovog kola ostati na prvoj poziciji, te će imati tri boda više u odnosu na drugoplasirani Željezničar koji svoju utakmicu igra danas od 16:30 protiv Slobode na Tušnju.

Radnik je ostao peti sa 26 osvojenih bodova.