premijer liga bih

Široki protiv GOŠK-a ispustio prednost od 2:0

Nogometaši Širokog Brijega i GOŠK-a iz Gabele odigrali su u ponedjeljak susret 25. kola Wwin Lige BiH na čitlučkim Barama, a utakmica je završila bez pobjednika rezultatom 2:2.

Domaći nogometaši Širokog Brijega su u 17. minuti prvi došli do vodstva nakon što je iz slobodnog udarca mrežu zatresao Marijan Ćavar. Tim rezultatom se otišlo na odmor.

Plavo-bijeli povećavaju vodstvo na 2:0 nakon gola Cyrilla Kpana u 53. minuti.

Gosti iz Gabele nakon 6 minuta smanjuju zaostatak pogotkom Filipa Mihaljevića, a drugi gol za GOŠK postigao je u 69. minuti Dino Skorup.

Tako je utakmica na čitlučkim Barama završila bez pobjednika.

Široki Brijeg nalazi se na sedmom mjestu sa 32 boda, dok je GOŠK deseti sa 25 bodova i ima samo bod više od pretposljednje ekipe Tuzla Cityja.