Sloboda neporažena napustila Ugljevik (VIDEO)

husic2

U susretu 2. kola Premijer lige, Zvijezda 09 i Sloboda su u Ugljeviku remizirale 1:1.

Sloboda je bila nešto bolji rival na početku meča i imala je dvije solidne prilike prekodanas agilnog Barabana, ali napadač “crvenih” bio je neprecizan nakon čega je Zvijezda 09 iz prve prave akcije stigla do prednosti.

Anel Husić se odlično izborio za poziciju pored Salihovića i lijepim golom u 19. minuti doveo je svoj tim u prednost, a taj rezultat je ostao i do kraja prvog poluvremena.

Samo što je počeo drugi dio Sloboda je poravnala. Rezervista Čivić je odigrao dupli pas sa Alispahićem i u padu je pogodio malu mrežicu za 1:1.

Nakon toga tim sa Tušnja je imao nešto više od igre, ali teško je stvarao prilike i do kraja je ostalo 1:1.