premijer liga bih

Sloboda ostala na dnu tabele, vodili su nakon poluvremena u Posušju

posusje sloboda (1)

Nogometaši Posušja upisali su domaću pobjedu nad Slobodom u susretu 18. kola Premijer lige BiH.

Posušaci su do pobjede 2:1 došli preokretom u drugom poluvremenu, nakon što su na poluvremenu gosti iz Tuzle imali vodstvo 1:0.

Gabrijel Boban u 10. minuti nije uspio svladati golmana Slobode iz jedanaesterca, a Melvin Osmić u 25. minuti pogodio je za Slobodino vodstvo.

Ipak, u nastavku je Posušje preko Luke Begića u 50. i Bobana u 79. minuti došlo do svoje šeste pobjede u ovoj sezoni.

Nakon nekompletnog 18. kola Posušje je sedmo na ljestvici s 22 boda, a Sloboda posljednja sa 16.

S 36 bodova na vrhu je Zrinjski koji je u drugoj današnjoj utakmici u gostima bio bolji od Tuzla Cityja 2:1.