Sloboda poražena od Tobola, Musemić zadovoljan

musemic

Fudbaleri tuzlanske Slobode poraženi su danas u Antalyji od kazahstanskog prvoligaša Tobola rezultatom 2:1 (0:1).

Tuzlaci su poveli golom Mladena Veselinovića u 40. minuti. Nakon što je trener Husref Musemić u drugom poluvremenu zamijenio sedam igrača, Kazahstanci su iz dva prekida preokrenuli rezultat u svoju korist.

– Veoma sam zadovoljan kako smo igrali u prvom poluvremenu. Bilo je trkački, imali smo nekoliko šansi, Ahmetović je pogodio stativu, nije nam dosuđen jedanaestarac. Golove smo primili nakon prekida. U cjelini, zadovoljan sam – rekao je za Fenu Husref Musemić.

Sloboda je na ovoj utakmici nastupila u sastavu: Pirić, Efendić (od 75. Todorović), Mehmedagić (od 75. Salihović), Kostić, Ivetić (od 60. Lakičević), Stjepanović (od 60. Škahić), Sarić, Zeba, Veselinović (od 60. Govedarica), Haurdić (od 60. Mehidić), Ahmetović (od 60. Krpić).

Drugu utakmicu Sloboda će odigrati 13. februara protiv danske ekipe Nordsjaelland iz Faruma.