BHT Premijer liga

Sloboda sa igračem manje slavila na Vrbasu (VIDEO)

sloboda_krupa_baraban22

Nakon šest kola bez pobjede, fudbaleri Slobode danas su u okviru 16. kola BHT Premijer lige BiH zabilježili vrijednu pobjedu u gostima kod Krupe minimalnim rezultatom 1:0.

Sloboda je imala prvu priliku 11. minuti, ali Marković brani udarac Alispahića. Nakon toga još dvije dobre prilike za goste, međutim na semaforu je ostalo 0:0.

Nakon pomenutih prilika Tuzlaka, u Krupi je viđena skromna igra do kraja prvog poluvremena. Nije bilo posebne prilike koja bi se izdvojila.

U 54. minuti golman gostiju Vukliš dobija crveni karton zbog prigovora. Iako sa igračem manje Sloboda je prva zaprijetila u nastavku preko Barabana u 58. minuti.

U 74. minuti, Sloboda je iskoristila terentsku incijativu, a gol je postigao Baraban za 0:1. Dujaković u 83. minuti propušta veliku šansu za izjednačenje.