Sloboda u pripremnoj utakmici remizirala sa Zvijezdom ‘09

pripreme_kupres_juni_2016

Pripremajući se za početak prvenstva u Premijer ligi BiH, nogometaši tuzlanske Slobode odigrali su danas u Etno-selu Stanišići kod Bijeljine prijateljsku utakmicu sa ekipom Zvijezda ‘09, članom Prve lige RS.

Susret je nakon zanimljive igre okončan rezultatom 2:2 (1:0). Strijelci za domaću ekipu bili su Mirko Spasojević i Nemanja Parmaković, a za Slobodu Sulejman Krpić i Darko Todorović.

Trener Tuzlaka Husref Musemić pružio je priliku za igračima koji su u pripremnim utakmicama imali manju minutažu.

Susret su počeli u sastavu: Bobić, Todorović, Škahić, Mehmedagić, Kim, Hadžić, Fatić, Grahovac, Lazevski, Govedarica i Krpić. U igru su tokom drugog poluvremena ulazili još Zec i golman Erić.

Sloboda se sutra naveče vraća u Tuzlu, a u petak će na Tušnju odigrati posljednju pripremnu utakmicu protiv Zvijezde iz Gradačca.