sve je lošiji

Španski novinari ga ne štede: Jović ne želi uspjeti u Realu

luka jovic

Zinedine Zidane nastoji oživjeti karijeru Luke Jovića i zato mu je u jučerašnjem 3:2 porazu od Šahtara dao šansu od prve minute.

Srbijanski centarfor bez učinka je izašao u 59. minuti, a da stvar po njega postane još gora, Vinicius Junior koji ga je zamijenio, zabio je gol u istoj minuti.

Jovića je Real Madrid platio 60 miliona eura u ljeto 2019., ali on igra ispod svakog nivoa i ove sezone u četiri nastupa (201 odigrana minuta) nije zabio ni asistirao pa španski novinari ne staju s kritikama.

“Zidane mu daje više prilika ove sezone nego što je to bio slučaj u cijeloj prošloj. Zasad nema znakova da Jović želi uspjeti u Madridu. Nestao je i bio zamijenjen”, dojam je Juana Ignacija Garcije-Ochoe, Marcinog novinara.

Marca je pored Jovića udarila i na Brazilce Marcela i Edera Militaa koje smatra nedovoljno kvalitetnima za nivo Lige prvaka.