Sterling pogodio za City, Pjanić mu odgovorio eurogolom (VIDEO)

AS Roma's Pjanic celebrates with his team mate Ljajic after scoring against Napoli during their Serie A soccer match at the Olympic stadium in Rome

Manchester City je pobijedio Romu 7:6 nakon izvođenja jedanaesteraca na pripremnoj utakmici u Australiji. U regularnih 90 minuta rezultat je bio neriješen 2:2.

Okršaj je počeo točno u podne u slavnom Melbourne Cricket Groundu, a utakmicu su obilježili Raheema Sterlinga i Miralem Pjanić, koji je postigao eurogol.

Navijači Manchester Cityja su utakmicu čekali s velikim nestrpljenjem zbog debija najvećeg ovoljetnog pojačanja i najskupljeg igrača Engleske Raheema Sterlinga, koji je prije desetak dana za 70 miliona eura stigao iz Liverpooola.

Za njih stoga i nije moglo ljepše početi. 20-godišnja zvijezda zabila je već u drugoj minuti susreta i najavila da će biti veliko pojačanje Građana.

Još ljepši potez vidjeli smo u 8. minuti kad je Romin fantazist Miralem Pjanić zabio pravi eurogol. Bh. reprezentativac je pogodio u trku, s nešto više od dvadeset metara.

Početak drugog dijela ponovno je bio sretniji za navijače iz Manchestera. Kelechi Iheanacho doveo je englesku momčad u vodstvo u 52. minuti, nakon velike greške Ashleyja Colea.

Odlična utakmica završila je prekrasnim golom Adema Ljajića za konačnih 2:2. Srpski je reprezentativac sjajno pogodio iz slobodnog udarca u 87. minuti i donio Romi zasluženi remi.

Miralem Pjanić je igrao za Romu do 65. minute, dok Edin Džeko nije ulazio u igru.