loša utakmica

Stručni komentator “sahranio” Vranješa: “Ovo je kraj njegove priče u Anderlechtu”

vranjes anderlecht1

Ne krivim mlade igrače za ovo. Iskusniji su podbacili. Mislim da Vranješa više nećemo vidjeti na terenu

Anderlecht je kao gost večeras poražen od St. Truidena rezultatom 2:4, a na meti žestokih kritika nakon susreta našao se i bh. reprezentativac Ognjen Vranješ.

Bivši belgijski reprezentativac Eric Van Meir u komentaru utakmice nije štedio našeg defanzivca koji je napustio teren u 73. minuti, nekoliko minuta nakon što su domaći zabili dva gola za potpuni preokret (3:2).

Van Meir je ustvrdio da je Vranješova priča u slavnom klubu vjerovatno završena.

“Ne krivim mlade igrače za ovo. Iskusniji su podbacili. Mislim da Vranješa više nećemo vidjeti na terenu. I da je ovo kraj njegove priče u Anderlechtu”, poručio je Van Meir, inače stručni konsultant za “Play Sports”.

Zajedno s bh. reprezentativcem u 74. minutu trener Anderlechta izveo je i napadača Gerkensa, no tada je već bilo kasno. Do kraja susreta domaći su zabili još jedan gol za konačnih 4:2.