Sturridge spasio Liverpool u posljednjim trenucima utakmice s Chelseajem

chelsea liverpool

U derbiju 7. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea i Liverpool u Londonu su odigrali neodlučeno 1:1.

Domaće nogometaše u vodstvo je doveo Eden Hazard u 25. minuti susreta. Chelsea je prije tri dana u Liga kupu pobijedio Liverpool na gostovanju, a od nove pobjede momčad Maurizija Sarrija nad “Redsima” dijelile su minute kada se ukazao Daniel Sturridge.

Bivši nogometaš Chelseaja ušao je u igru u 86. minuti, a tri minute kasnije fantastičnim šutom s dvadesetak metara pogodio je gornji lijevi kut vratara Alisson i postavio konačan rezultat 1:1.

Podjela bodova ide na ruku Manchester Cityju koji je ranije u nedjelju pobijedio na svom terenu Brighton rezultatom 2:0 i sada se nalazi na prvom mjestu Premiershipa s 19 bodova, koliko ima i Liverpool uz slabiju gol-razliku. Chelsea je treći s dva boda manje.