Sunderland izborio ostanak u Premier ligi

sunderland

Domaćom pobjedom 3:0 nad Evertonom nogometaši Sunderlanda osigurali su ostanak u Premier ligi kolo prije kraja prvenstva.

Veliku pobjedu Sunderlandu svojim pogocima donijeli su van Aanholt (38’) i dvostruki strijelac Kone (42’, 55’).

U drugoj zaostaloj utakmici igranoj večeras Norwich je s 4:2 bio bolji od Watforda, ali ta pobjeda slaba je utjeha za “kanarince” koji će se nakon samo jedne sezone u Premiershipu vratiti u Championship, drugi razred engleskog nogometa. Uz Norwich iz lige ispadaju Newcastle i Aston Villa.

U srijedu je odigrana i zaostala utakmica Liverpool – Chelsea, a rezultat je bio 1:1. U utakmici bez prevelikog rezultatskog značaja za obje momčadi, Chelsea je poveo preko Hazarda u 32. minuti, a Liverpool je od poraza spasio Benteke golom u 92. minuti susreta.