Šunjić igrač utakmice Dinama i Zenita

tonisunjic

Dinamo iz Moskve na svom je terenu jučer porazio aktualnog lidera na tabeli Premier lige Rusije, Zenit – rezultatom 1:0. U prvom poluvremenu nije bilo golova, a ključni trenutak utakmice uslijedio je petnaest minuta prije kraja, kada je gol za važne bodove postigao Černych.

Svih 90 minuta u dresu Dinama jučer je odigrao reprezentativac Bosne i Hercegovine Toni Šunjić. On je kasnije proglašen najboljim igračem utakmice sa ocjenom 8,2 prema portalu Sofascore.

Šunjić je dobru formu potvrdio na utakmicama reprezentacije Bosne i Hercegovine protiv Sjeverne Irske dva puta i Austrije. Na njima je bio također jedan od najboljih pojedinaca. Bez sumnje njegove dobre igre u klubu obradovale su i selektora Roberta Prosinečkog.