Uzbudljiv derbi

Super liga Srbije: Bez pobjednika u 159. beogradskom derbiju

Crvena zvezda – Partizan (2)

“Crno-bijeli“ poveli golom Nikolića u 37. minuti, a konačnih 1:1 postavio Pavkov u 74.

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana u subotu su odigrali neriješeno 1:1 u 159. prvenstvenom vječitom beogradskom derbiju, javlja Anadolu Agency (AA).

Susret 24. kola Super lige Srbije, koji je igran na stadionu “Rajko Mitić“, bio je dosta uzbudljiv. “Crno-bijeli“ su iskoristili nešto bolju igru u prvom poluvremenu i poveli u 37. minuti pogotkom Nemanje Nikolića. Ipak, u nastavku je domaćin krenuo dosta agresivnije, a bod im je donio rezervista Milan Pavkov u 74. minuti.

Poslije 24 odigrana kola Crvena zvezda je lider na tabeli Super lige sa 66 bodova, sedam više od drugoplasiranog Radničkog iz Niša, dok je Partizan na trećoj poziciji sa zaostatkom od čak 15 bodova.