To može samo Stara dama: Pet udaraca u okvir gola, šest golova (VIDEO)

Juventus Live wire

Pjanić zabio, Stara dama ukupno četiri sa 10 igrača VIDEO

Juventus je demolirao Udinesea u 9. kolu italijanske Serije A. I to na kakav način.

Stara dama je sa igračem manje uspjela zabiti četiri gola svom protivniku u Udinama.

Miralem Pjanić odigrao je sjajan meč. Ubacio iz kornera kada je Samir zabio autogol u 14. minutu, a potom zabio u 90. za konačnih 2:6 na semaforu. Riad Bajić je igrao desetak minuta u finišu meča.

Domaći su poveli u 6. minutu kada je pogodio Perica, a potom je Samir u 14. zabio autogol nakon ubačaja Pjanića iz kornera. Već u 20. minutu Juve je vodio golom Khedire.

U 26. minutu Mandžukić je za minutu uspio zaraditi dva žuta krtona. I činilo se kako će Juve teško do nove pobjede. Pogotovo nakon što je Danilo poravnao na 2:2 odmah na startu drugog dijela.

A, onda je Stara dama pokazala zašto gdinama vlada Serijom A. Četiri gola sa igračem manje za manje od 40 minuta. Rugani (52.), Khedira (59, 87.) i Pjanić (90.) izrešetali su mrežu domaćina.

Zvuči nevjerovatno, ali je tačan podata. Juve je pet puta šutirao u okvira gola i zabio šest golova.

Na kraju utakmice Miralem Pjanić i Riad Bajić razmjenili su dresove…