David Wagner

Trener Young Boysa: Jedinstven osjećaj pobijediti United

young boys manchester united (1)

Pobjedu švicarskoj ekipi donio je Jordan Siebatcbheu golom u petom minutu nadoknade vremena

Trener fudbalera Young Boysa David Wagner rekao je da je jedinstven osjećaj pobijediti Manchester United u Ligi šampiona. “Mi smo ostvarili nekoliko pobjeda, ali pobijediti Manchester United u Ligi šampiona je jedinstveno.

Zaista sam srećan zbog svih koji su tome prisustvovali. Svaki igrač je obavio svoj dio posla. Momci su prevazišli sebe, a to je moguće samo uz veliku podršku”, rekao je Wagner, prenio je Sky.

Fudbaleri Young Boysa pobijedili su sinoć na svom terenu Manchester United sa 2:1, u prvom kolu Lige šampiona.

United je poveo golom Cristiana Ronalda u 13. minutu, a izjednačio je Nicolas Moumi Ngamaleu u 66. minutu.

Pobjedu švicarskoj ekipi donio je Jordan Siebatcbheu golom u petom minutu nadoknade vremena, nakon velike greške Jessija Lingarda koji je htio da vrati loptu golmanu Davidu De Gei, ali je to loše uradio i dodao do Siebatcbheua.

“Željeli smo da pokažemo intenzitet, našu agresivnost i strast. Momci su bili briljantni i zaslužuju velike pohvale”, naveo je trener Young Boysa.