holandska liga

U zadnje dvije minute primili dva gola i ostali bez ulaska u prvu ligu

waalwijk

Činilo se da je sve gotovo, a onda je u 94. minuti, posljednjoj minuti sudačke nadoknade, uslijedila kontra

GO Ahead Eagles i Waalwijk igrali su danas odlučujući susret za plasman u Eredivisie nakon što je prva utakmica u kojoj je Waalwijk bio domaćin završila 0:0.

Na utakmici je palo čak devet pogodaka. Go Aheadu je trebala pobjeda za prolaz, a u 89. minuti golom Langedijka su stigli do vodstva 4:3.

Činilo se da je sve gotovo, a onda je u 94. minuti, posljednjoj minuti sudačke nadoknade, uslijedila kontra. Trojica igrača Eaglesa krenula su prema golu gostiju u mat-situaciju, ali uspjeli su izgubiti loptu, a onda i cijelu utakmicu.

Waalwijk je po osvajanju lopte zabio za 4:4, a u posljednjoj minuti dodatka vremena došao je i do petog gola i potpunog preokreta.

Završili su osmi na tablici u regularnom dijelu sezone, ali igrači Waalwijka na kraju idu u društvo najboljih holandskih klubova, zajedno s Twenteom, a treći putnik bit će poznat nakon utakmice Sparte Rotterdam i Graafschapa.