United za tri minute “pregazio” Swansea (VIDEO)

lukaku bailly

Fudbaleri Manchester Uniteda pobijedili su na Libertyju ekipu Swanseaja rezultatom 4:0 (1:0) u drugom kolu Premijer lige.

United se mučio na početku utakmice, nije bio pretjerano ubjedljiv, ali je potom lako riješio slabe Velšane.

“Crveni đavoli” propustili su nekoliko prilika, najbolju je imao Jones koji je nakon prekida glavom pogodio prečku, a potom se i Marcus Rashford obrukao u situaciji jedan na jedan kada je Fabianski lako odbranio njegov udarac.

Ipak, kada se činilo da će se na pauzu otići bez golova, United je poveo. Nakon kornera, Pogba je glavom šutirao, Fabianski je zakačio loptu koja se od prečke odbila o gol liniju, a na pravom mjestu se našao Eric Bailly.

United je drugo poluvrijeme počeo ne toliko ubjedljivo, ali je zato uslijedio rutinski finiš.

U 80. minutu, Lukaku se našao na pravom mjestu, Mkhitaryan ga je lijepo uočio, a Belgijanac rutinski došao do svog trećeg gola.

Samo dva minuta kasnije, ponovo je Mkhitaryan asistent, ovaj put za Pogbu, koji je majstorski pogodio za 0:3.

Swansea vs Manchester United 0-4 – All Goals… by gameofsports

Stotinak sekundi kasnije, uslijedila je nova kontra Uniteda, ovaj put Pogba asistent, a Martial pogađa suprotan ugao za konačan rezultat.

Manchester United nakon dva kola ima perfektan učinak, šest bodova i gol razliku 8:0, ovo je definitivno tim koji će se boriti za titulu.