Mostar

Vehabovićeva majstorija donijela Veležu pobjedu nad Borcem

velez borac

Prva polovica utakmice protekla je u bezbrojnim dodavanjima na sredini terena, bez i jedne ozbiljnije prilike. Odmor je dobro došao domaćim nogometašima koji su otvorili drugo poluvrijeme žestokim pritiskom

Nogometaši Veleža u Mostaru su pobijedili Borac rezultatom 1:0 u susretu 21. kola Premijer lige BiH.

Prva polovica utakmice protekla je u bezbrojnim dodavanjima na sredini terena, bez i jedne ozbiljnije prilike.

Odmor je dobro došao domaćim nogometašima koji su otvorili drugo poluvrijeme žestokim pritiskom. Stvorili su nekoliko izglednih prilika pred Borčevim golom i taman kada su sredinom drugog dijela gosti uspostavili ravnotežu na terenu uslijedila je Vehabovićeva majstorijau 72. minuti.

Veležov veznjak odlično je reagirao na dugu loptu upućenu u kazneni prostor Borca i iz volea poslao projekt u mrežu gostiju.

Deset minuta kasnije Vehabović je nakon starta na sredini terena dobio drugi žuti karton, ali ni brojčana prednost nije pomogla Borcu. Banjalučani nisu tijekom 90 minuta igre stvorili niti jednu izglednu šansu i na kraju su poraženi 1:0.

Na ljestvici Premijer lige BiH Zrinjski je prvi s 42 boda, slijedi Široki Brijeg (36), Borac (36), Željezničar (32), Velež (30) itd.