Veliki preokret Mourinhove ekipe: “Crveni đavoli” od 0:2 do velikog slavlja (VIDEO)

49E5C88A00000578-5465215-image-a-60_1520284981762

Ekipa Manchester Uniteda pobijedila je poslije velikog preokreta Crystal Palace sa 3:2, u posljednjem meču 29. kola Premiershipa.

Heroj “Crvenih đavola” je Nemanja Matić pošto je u 91. minutu sa nekih 30 metara fenomenalnim šutem savladao Wayne Hennesseyja.

Izabranici Josea Mourinha bili su pred novim porazom, pošto su posle 48. minuta igre gubili sa 2:0.

Domaći igrači do prednosti su došli u 11. minutu kada je Andros Townsend savladao Davida de Geu. Sa stim rezultatom otišlo se i na pauzu.

Na 2:0 u 48. minuti povećao je Patrick van Aanholt iskoristivši loše postavljenu odbranu Uniteda. Izašao je ispred De Gee i savladao ga.

U narednih 40 minuta igre vidjeli smo veliki preokret Manchestera.

Prvo je u 55. za 2:1 pogodio Chris Smalling. Poravnanje je donio Romelu Lukaku u 76. minuti da bi konačnih 3:2 postavio Nemanja Matić.

Manchester je ovom pobjedom ponovo zasjeo na drugu poziciju koju drži sa 62 boda, dva više od Liverpoola.

Crystal Palace je u zoni ispadanja sa 27 osvojenih bodova.