“Viola” zadržala prednost nad Interom, Di Natale tragičar Udinesea

fiorentina

Nogometaši Fiorentine prekinuli su niz od tri negativna rezultata na gostovanjima i u 26. kolu Serie A slavili kod Atalante 3:2.

Viole su povele u 67. minuti kada je Fernandez pogodio glavom nakon ubacivanja Tella. U 80. minuti Tello je udvostručio vodstvo gostiju, da bi u 84. minuti domaćin smanjio preko Contija.

Ipak, nade domaćina u eventualni bod golom iz blizine u 88. minuti uništio je Nikola Kalinić koji je na teren ušao u 60. minuti. Konačni rezultat postavio je Pinilla u sudijskoj nadoknadi.

Udinese je izgubio kod Genoe 2:1, iako su bolje krenuli i poveli preko Adnana u 33. minuti. Genoa je okrenula u nastavku preko Cercija i Laxalta.

U 90. minuti Udinese je mogao do boda, ali je Di Natale promašio jedanaesterac.

Sassuolo je u utakmici s čak pet golova te dva crvena pobijedio Empoli 3:2. Junak domaćina a bio je Defrel s dva gola. Jedan je dodao Berardi.

Za goste su pogađali Zielinski i Maccarone.

Torino i Carpi odigrali su bez golova 0:0.