Vršajević postigao autogol protiv Bešiktaša (VIDEO)

avdija vrsajevic

Bešiktaš je na “Vodafone Parku” u Istanbulu u prvom meču osmine finala Kupa Turske savladao Osmanlispor rezultatom 4:1, javlja Anadolu Agency (AA).

Domaćin je poveo u 15. minuti autogolom bh. reprezentativca Avdije Vršajevića.

Bešiktaš je udvostručio prednost u 36. minuti preko Alvara Negreda, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Domaća ekipa je nastavila s napadima i u nastavku, pa su već u 50. minuti vodili s 3:0 golom turskog reprezentativca Cenka Tosuna.

Osmanlispor je u 72. minuti, pogotkom Souleymanea Doukaraa, uspio smanjiti na 3:1.

Bešiktaš je do kraja meča postigao još jedan pogodak, i to u četvrtoj minuti sudijske nadoknade preko Ricarda Quaresme, za konačnih 4:1.

Važno je napomenuti da su gosti od 89. minute igrali s igračem manje nakon što je Anil Karaer zaradio crveni karton.