Zrinjski ispao nakon pobjede, Olimpicu presudio gol na Otoci (VIDEO)

zrinjski

Zrinjski svoj nastup u Evropskoj ligi završio je već u prvom pretkolu ispavši od armenskog Shiraka.

Mostarski tim je u večerašnjoj utakmici na stadionu Pod Bijelim brijegom do 96. minute imao vodstvo od 2:0 koje mu je garantovalo produžetke kada je Bougouhi postigao gol koje je goste odveo u drugo pretkolo.

Prvo poluvrijeme završilo je 0:0, da bi u nastavku Zrinjski krenuo silovitije.

Nadmoć na terenu naš tim je krunisao golom Mešanovića sa bijele tačke u 78. minuti meča.

Erupcija na stadionu uslijedila je nakon fantastičnog gola Filipovića iz slobodnog udarca u 83. minutu.

Drugo poluvrijeme obilježili su neredi na tribinama između Ultrasa i zaštitara zbog čega je utakmica bila prekinuta desetak minuta.

I drugi bh. predstavnik ispao je iz ovog takmičenja u prvom pretkolu. Riječ je o Olimpicu koji je nakon 1:1 na Otoci, večeras u Trnavi protiv Spartaka odigrao 0:0.