premijer liga bih

Zrinjski “pomeo” Zvijezdu i došao Borcu na sedam bodova zaostatka

U posljednjem susret 25. kola WWin lige BiH Zrinjski je na svom terenu svladao Zvijezdu rezultatom 4:0.

Domaći nogometaši očekivano nisu imali većih problema protiv posljednje ekipe na tabeli i sve dvojbe o pobjedniku otklonili su već u prvom poluvremenu.

Mario Ćuže u 8. minuti zabio je za 1:0, a sedam minuta kasnije isti igrač ponovno je bio strijelac za 2:0. Nemanja Bilbija u 36. minuti pogodio je za 3:0. Bilbija je bio precizan i 76. za konačnih 4:0.

U subotu na stadionu Zrinjskog igrat će se mostarski gradski derbi između Zrinjskog i Veleža.

Zrinjski je trenutno drugi na ljestvici s 52 boda dok je Velež treći s 43. Na vrhu je Borac s 59.