Premijer liga BiH

Zrinjski s igračem manje pobijedio Željezničar

zrinjski

Zrinjski je, barem do sutra, dodatno smanjio prednost za vodećim Sarajevom koja sada iznosi 3 boda

Nogometaši Zrinjskog pobijedili su Željezničar 1:0 u derbiju 26. kola Premijer lige BiH.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena u kojemu su obje momčadi stvorile nekoliko izglednih šansi, domaći su poveli u 49. minuti preko Semira Pezera koji je pogodio glavom nakon udarca iz kuta.

Samo šest minuta kasnije Zrinjski je ostao s igračem manje nakon što je Kristijan Stanić dobio drugi žuti karton.

Ipak, domaći su nogometaši do kraja uspjeli obraniti minimalnu prednost i doći do četvrte uzastopne pobjede.

Zrinjski je tako dodatno smanjio prednost za vodećim Sarajevom koja sada iznosi 3 boda. Sarajevo svoj susret 26. kola igra u nedjelju kada mu u goste dolazi Široki.