premijer liga bih

Zrinjski slavio u Konjicu, veliki preokret Sloge protiv GOŠK-a

bilbija

Završene su još dvije utakmice devetog kola Premijer lige BiH.

Igman je u Konjicu poražen od aktuelnog prvaka Zrinjskog rezultatom 0:2, Sloga je nakon preokreta savladala GOŠK rezultatom 3:2.

Igman je ugostio Zrinjski, a gostujući tim je opravdao ulogu favorita. Gol za vodstvo postigao je Kiš u devetoj minuti utakmice, a isti igrač je pogodio za konačnih 2:0 u finišu prvog poluvremena.

Nastavak je donio nova uzbuđenja. Domaći tim je od 65. minute igrao sa igračem manje, nakon što je poslije dva žuta kartona Buturović dobio crveni karton.

Sloga Meridian je dočekala GOŠK, utakmica je nakon velikog preokreta pripala domaćinu.

Za GOŠK su pogađali Coko i Hasukić u drugom poluvremenu, a Srđan Grabež je u 71. minuti smanjio rezultat.

U samom finišu utakmice Sloga stiže do 2:2 preko Jovića, a u 94. minuti potpuni preokret za Slogu, gol za konačnih 3:2 postiže Milanović.