konferencijska liga

Zrinjskog u Varšavi dočekao krcat stadion i sjajna koreografija domaćih navijača

legia zrinjski varšava
Prvi gol domaćih

Bh. prvak Zrinjski večeras igra utakmicu četvrtog kola grupne faze Konferencijske lige. Mostarci gostuju u Varšavi, kod Legije.

Domaći navijači ispunili su tribine do posljednjeg mjesta i priredili fantastičnu koreografiju.

Nažalost, u sjajnoj atmosferi naš predstavnik nije se najbolje snašao. Već nakon 45 minuta poljaci vode 2:0.

Poveli su domaći u 14. minutu golom Augustyniaka. Bio je to ubačaj iz kornera, lopta je došla do Augustyniaka koji je sjajno zakucao pod prečku.

U 30. minutu bilo je 2:0. Nakon asistencije iz VAR sobe dosuđen je penal za domaće. Josue je bio siguran s bijele tačke, iako je golman Marić pročitao stranu u koju će šutirati.

Pogledajte koreografiju domaćih navijača i obavezno pojačajte video na max…