Zukanoviću bod na San Siru, Roma slavila šesti pot ove sezone (VIDEO)

milan_genoa

Roma je slavila šestu pobjedu ove sezone u 9. kolu italijanske Serije A.

Gol za tri boda na gostovanju kod Torina postigao je Aleksandar Kolarov u 69. minutu meča.

Edin Džeko igrao je svih 90 minuta u dresu Vučice.

Roma je s tri boda iz Torina skupila ukupno 18 bodova, i sada za liderom Napolijem zaostaje sedam bodova, s tim da klub iz Rima ima i utakmicu manje.

Milan je opet posrnuo, ovaj put na San Siru. Nakon tri vezana poraza Milan je danas remizirao protiv Genoe, i već nakon 9 odigranih utakmica kasni čak 12 bodova za liderom na tabeli.

Ervin Zukanović odigrao je odličnu utakmicu, a u 40. minutu zaradio je žuti karton.

Chievo je slavilo kod kuće protiv Verone (3:2), dok je domaću pobjedu slavila i Atalanta protiv Bologne (1:0).

Fiorentina je s 3:0 u gostima savladala Benevento, a slavio je i Sassuolo u gostima protiv SPAL-a (1:0).

Večeras igraju još Udinese – Juventus (18,00), te Lazio – Cagliari (20,45).