Igokea poražena od Mega Leksa na početku ABA lige

zubcic_igokea

Košarkaši Igokee poraženi su od Mege rezultatom 80:79 na otvaranju nove sezone u regionalnoj ABA ligi, a meč je obilježilo loše izdanje domaćeg tima u prva tri perioda, piše Srpskainfo.

U svim segmentima igre Mega je u prvom poluvremenu nadigrala domaći sastav, počev od procenta šuta za dva i tri poena, skokova (27:22) i asistencija (7:3), a to je gostujućem sastavu na poluvremenu donijelo potpuno zasluženu prednost od sedam poena (40:33).

U drugom poluvremenu, Igokea je pokušala sustići prednost gostiju, ali je tek par sekundi prije kraja stigla na poen prednosti, a Vuk Radivojević nije uspio pogoditi trojku s pola terena koja bi domaćinu donijela pobjedu.

Najefikasniji igrač utakmice bio je Tomislav Zubčić koji je je postigao 29 poena, dok je u timu Mege efikasniji od ostalih bio Goga Bitadze sa 24 koša.