NBA

Ispodprosječna igra Nurkića u porazu Portlanda, Toronto savladao prvake

jusuf nurkic

U Nurkićevim Trail Blazersima istaknuo se CJ McCollum s 40 poena

Košarkaši Portland Trail Blazersa poraženi su na gostovanju kod Memphis Grizzliesa s 92:83, uz ispodprosječnu partiju Jusufa Nurkića koji je za 30 minuta igre upisao samo dva poena i deset skokova.

U Nurkićevim Trail Blazersima istaknuo se CJ McCollum s 40 poena, ali gostima njegov učinak nije bio dovoljan protiv raspoložene ekipe Memhpisa koju je predvodio Mike Conley s 23 poena, šest skokova i šest asistencija.

Portland se nalazi na devetom mjestu zapadne konferencije s učinkom od 15 pobjeda i 13 poraza, dok su grizzliesi šesti sa 16 pobjeda i 11 poraza.

Najbolja ekipa dosadašnjeg dijela prvenstva Toronto Raptors nastavila je s odličnim igrama. Raptorsi su sinoć bez povrijeđenog Kawhija Leonarda savladali u gostima aktuelne prvake Golden State Warriorse sa 113:93.

Leonard je propustio drugu utakmicu zaredom zbog povrede kuka, ali Toronto je od početka meča dominirao zahvaljujući raspoloženim Kylu Lowriju, koji je postigao 23 poena i 12 asistencija i Sergu Ibaki koji je dodao 20 poena.

Warriorsima, koji su već na poluvremenu gubili s 18 poena razlike, nije pomoglo ni 30 poena Kevina Duranta. U redovima prvaka podbacili su Stephen Curry s deset i Draymond Green s dva poena.