nba liga

Lakersi nanijeli Portlandu 25. poraz u sezoni, loša partija Jusufa Nurkića

por lak ss

Košarkaši Portlanda su doživjeli 25. poraz ove sezone u 46. utakmici i to kod kuće od LA Lakersa rezultatom 121:112.

Portland je na nevjerovatan način prokockao dobijenu utakmicu. Blazersi su vodili s 25 razlike na poluvremenu (71:46), no u drugom je na parketu LeBron James ubacio u brzinu više i donio veliki preokret i pobjedu svojoj ekipi.

Jusuf Nurkić je odigrao najlošiju utakmicu sezone, te je susret završio sa 2 poena i 3 skoka, a odigrao je samo 16 minuta zbog problema s ličnim greškama.

Na drugoj strani sjajni LeBron je ubacio 37 poena uz 11 skokova, te ga sada od Kareema Abdul-Jabbara na prvom mjestu liste strijelaca dijele samo 233 poena.