bol u mišiću

Nurkić se povrijedio protiv Toronta, napustio parket u prvoj četvrtini utakmice (VIDEO)

Sarajevske ulice zabijelio snijeg
08.01.2021., Sarajevo, Bosna i Hercegovina - Snijeg u Sarajevu. Photo: Armin Durgut/PIXSELL

Jusuf Nurkić povrijedio se u sinoćnjoj utakmici Portland Trail Blazersa i Toronto Raptorsa, javili su mediji u Sjedinjenim Američkim Državama.

Nurkić je već tokom prve četvrtine napustio parket zbog bolova u mišiću lijeve noge i nije se vraćao na teren. Još uvijek se ne zna tačan stepen, ali prema prvim prognozama, nije riječ o ozbiljnijoj povredi.

Nurkić je za nešto manje od devet minuta na parketu upisao dva poena i dva skoka.

Blazersi su slavili protiv Raptorsa rezultatom 112:111. Domaće je do pobjede vodio CJ McCollum sa 30 postignutih poena, dok je Lillard susret završio sa 23 postignuta poena.