poraz od new yorka

Portland ne nalazi izlaz iz krize, Nurkić zabilježio double-double

nurkic

Portlandu, čini se, ništa ne pomaže. Ni raspoloženi Damian Lillard, ni domaći teren, vodstvo na poluvremenu…

Trail Blazersi su upisali četvrti vezani poraz, New York je slavio u njihovom Moda Centeru. Domaćini su vodili nakon prve četvrtine (33:20), kao i na poluvremenu (55:49), ali u drugom dijelu meča uslijedio je sunovrat i Portland je ponovo izgubio, 107:123.

Damian Lillard je ubacio 38 poena, ali uzalud. Kod Knicksa su najefikasniji bili Immanuel Quickley (26 poena, 10 skokova) i Julius Randle (24 poena, 10 skokova).

Jusuf Nurkić na parketu je proveo 28 minuta te za to vrijeme zabilježio double-double od po 10 poena i skokova, tome pridodao tri asistencije i blokadu.

Portland je trenutno na 13. mjestu Zapada s omjerom 31-38. Play-in je sve dalje…