NBA Play off

Prva pobjeda Denvera protiv Los Angelesa, smanjili rezultat na 2:1

Eik2z6TUwAEgppI

Košarkaši Denver Nuggetsa ostvarili su prvu pobjedu u finalu zapadne konferencije NBA lige protiv Los Angeles Lakersa.

Nuggetsi su sinoć pobijedili rezultatom 114:106 i smanjili vodstvo Lakersa u seriji na 2:1.

Najbolji igrač Denvera bio je Jamal Murray s 28 poena i 12 skokova, a postigao je i odlučujuću trojku u finalnim minutama utakmice.

Denver je u četvrtom periodu igre imao velikuh 20 poena prednosti, međutim Los Angeles se uspio vratiti i smanjiti prednost protivnika na samo tri poena. U tim trenucima odgovornost je preuzeo Murray koji postiže bitne poene za pobjedu svog tima.

Lakerse je predvodio LeBron James s 30 poena, deset skokova i 11 asistencija, dok je Anthony Davis dodao 27 poena.

U timu Denvera raspoložen je bio i Jerami Grant s 26 poena, dok je Nikola Jokić ubacio 22 poena i deset skokova.