Elizaveta Tuktamiševa

Svjetska i evropska prvakinja skinula se za časopis za odrasle (FOTO)

Atraktivna ruska klizačica Elizaveta Tuktamiševa izazvala je puno pažnje kad se skinula za jedan časopis za odrasle.

Lijepa 24-godišnja Ruskinja, inače bivša svjetska i evropska prvakinja, fotografirala se za rusku verziju Playboya (Maksim). Na naslovnici se pojavila u donjem rublju, dok se u samom časopisu skinula do kraja.

“Sportašice su rijetko naše gošće. Posebice ako su u pitanju svjetski prvaci”, opisao je Maksim Elizavetu.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Спортивные новости (@vse_o_sports)

U Šangaju 2015. godine postala je svjetska prvakinja, iste godine bila je i evropska prvakinja, pobjednica Grand Prixa, a nedavno je osvojila Grand Prix takmičenje u Moskvi.

Objavu dijeli Elizaveta Tuktamysheva (@liza_tuktik)

U Zagrebu je nastupila je na Europskom prvenstvu 2013. godine kad je osvojila bronzanu medalju, a bila je i na nekoliko Zlatnih pirueta.