Prosinečki stigao do najuvjerljivije pobjede na klupi BiH (FOTO / VIDEO)

zmajevi famos 1

Nogometna reprezentacija BiH savladala je danas u Hrasnici test utakmici ekipu trećeligaša Famosa rezultatom 8:0.

Nacionalni tim u vodstvo je doveo, od dolaska Prosinečkog, nezamjenjivi u startnoj postavi Elvis Sarić u 21. minuti.

Dvije minute poslije Haris Duljević je lijepim udarcem s ruba šesnaesterca povisio na 2:0, a za 3:0 strijelac je bio Edin Višća pred kraj prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu redale su se prilike za ekipu Roberta Prosinečkog, a autogolom Lete bh. selekcija dolazi do 4:0.

Na 5:0 povisio je Riad Bajić u 63. minuti, da bi za 6:0 mrežu zatresao Kenan Kodro na asistenciju Lončara.

Sedmi gol postigao je Ervin Zukanović, a konačnih 8:0 postavio je Goran Zakarić.

Bila je to peta utakmica Zmajeva pod palicom Roberta Prosinečkog, i druga pobjeda. Prvu je zabilježio u duelu protiv Bugarske. U preostale tri, zabilježena su dva remija (USA, Senegal) i jedan poraz (Meksiko), bez postignutog gola.

Fiat Punto, 2013, sa ugrađenim plinom za 5.990 KM (FOTO)