Redžo Mehić i članovi UO Saveza penzionera podnijeli ostavke: “Mi ne zaslužujemo da sjedimo tu”
"Nakon najvećeg poniženja koje su penzioneri / umirovljenici doživjeli od Vlade FBiH, jedina ispravna stvar…
"Nakon najvećeg poniženja koje su penzioneri / umirovljenici doživjeli od Vlade FBiH, jedina ispravna stvar…