“Kružni tok od 650.000 KM, prije sedam dana slikan kao Naomi Kembel, danas potopljen kao Doboj. Bravoooo za ljude koji nas vode. #banjalukasegradi #banjaluka #izbori2020”, napisao je Banjalučanin Igor Kremenović uz video koji je postao viralni hit.
Snimak je napravljen u naselju Lauš, pored novog kružnog toka koji je prošle sedmice svečano otvoren.
Gradonačelnik Banjaluke Igor Radojičić na otvaranju kružnog toga na Laušu rekao je da se na ovome neće stati i da će Banjaluka u skorije vrijeme dobiti još pet kružnih tokova.
